O nas

Władze

Nasze okazy

Kontakt
Dzień Dziecka 2011Zawody spinningowe 2011Walne zebranieNasze wodyCzyn na zbiornikach - 2012Niepodległościowe Zawody Spinningowe 2012Zawody o Puchar Prezesa 2013

O nas

Stowarzyszenie Rozwoju Rekreacji i Ochrony Środowiska w Czerwonaku działa od roku 1996.

Obecnie należy do niego ponad 200 członków, w większości amatorów wędkowania (ponad 140). Mamy pod swoja opieką obszar o powierzchni 24 ha wraz ze zbiornikiem pożwirowym w miejscowości Owińska.

Prowadzimy na tym zbiorniku gospodarkę rybacką, corocznie zarybiając zbiornik atrakcyjnymi wędkarsko rybami takimi jak szczupak, sandacz, węgorz, sum, karp. Poza wymienionymi pływają jeszcze płocie, leszcze, okonie, karasie, liny. Prowadzimy również sprzedaż zezwoleń na amatorski połów ryb, aby można było aktywnie spędzić czas nad wodą i złowić na dużą rybę. W ciągu roku organizujemy zawody wędkarskie dla członków stowarzyszenia, jak i dla wszystkich wędkarzy posiadających kartę wędkarską.
Dbamy o tereny wokół zbiorników zamykając nas akwen od stycznia do końca marca - w tym czasie społecznie nasi członkowie pracują społecznie na zbiornikach. Od 2010 roku jesteśmy  organizacją pożytku publicznego.

Teren wraz ze zbiornikiem położony jest w malowniczym miejscu na skraju Puszczy Zielonka.

Przyjedź, zobacz, odpocznij!!!

Gdy zobaczysz kłusownika... »

Jak zostać członkiem stowarzyszenia? »

Kontrola wędkarzy na zbiorniku w Owińskach »

Gdzie i kiedy kupić zezwolenie? »

Ile kosztuje zezwolenie na wędkowanie?»

e-mail: stowarzyszenie@infoczerwonak.pl

Tel.: 785 232 606 (Paweł Foiński – gospodarz)
Tel.: 603 427 528 (Jacek Kiedrowicz - Prezes)

STATUT I REGULAMINY